Nimi Tehtävä Puhelin Sähköposti
Ailama, Anne Asiakaspalvelupäällikkö (09) 2286 0223 anne.ailama@chamber.fi
Blomqvist, Hanna Vaikuttamistyön assistentti (09) 22860214 hanna.blomqvist@chamber.fi
Dahl, Satu Assistentti, neuvontapalvelut (09) 2286 0232 satu.dahl@chamber.fi
Edman, Petra Asiantuntija, palveluliiketoiminta (09) 2286 0314 petra.edman@chamber.fi
Eriksson, Christiane Suunnittelija, palveluliiketoiminta (09) 2286 0251 christiane.eriksson@chamber.fi
Fabritius, Olga Palveluneuvoja, ulkomaankaupan asiakirjat (09) 2286 0339 olga.fabritius@chamber.fi
Heinonen, Anu Suunnittelija, asiakkuusyksikkö (09) 2286 0235 anu.heinonen@chamber.fi
Hietamies, Kati Tekninen toimittaja, palveluliiketoiminta (09) 2286 0245 kati.hietamies@chamber.fi
Hietaranta, Antti Myyntipäällikkö (09) 2286 0225 antti.hietaranta@chamber.fi
Holm, Marianne Viestinnän suunnittelija (09) 2286 0236 marianne.holm@chamber.fi
Honkama, Heidi Suunnittelija, asiakkuusyksikkö (09) 2286 0253 heidi.honkamaa@chamber.fi
Hulkko, Antti-Pekka Johtaja, palveluliiketoiminta (09) 2286 0304 antti-pekka.hulkko@chamber.fi
Hörkkö, Noora Kirjanpitäjä (09) 2286 0361 noora.horkko@chamber.fi
Ikonen, Heidi Palvelupäällikkö, ulkomaankaupan asiakirjat (09) 2286 0216 heidi.ikonen@chamber.fi
Ilves-Leppänen, Heidi Talouspäällikkö (09) 2286 0224 heidi.ilves-leppanen@chamber.fi
Jääskeläinen, Jukka Myyntipäällikkö, asiakkuusyksikkö (09) 2286 0234 jukka.jaaskelainen@chamber.fi
Kautto, Ulla Myyntineuvottelija, asiakkuusyksikkö (09) 2286 0237 ulla.kautto@chamber.fi
Kerbs, Teija Kirjanpidon asiantuntija, neuvontapalvelut (09) 22860 469 teija.kerbs@chamber.fi
Kettunen, Janne Asiantuntija, palveluliiketoiminta (09) 2286 0354 janne.kettunen@chamber.fi
Kiili, Minna Koordinaattori, asiakkuusyksikkö (09) 2286 0217 minna.kiili@chamber.fi
Koivumäki, Jukka Veroasiantuntija, neuvontapalvelut (09) 2286 0303 jukka.koivumaki@chamber.fi
Kolehmainen, Miira Suunnittelija, digitaaliset palvelut (09) 2286 0308 miira.kolehmainen@chamber.fi
Kramp, Nina Palveluneuvoja, ulkomaankaupan asiakirjat (09) 2286 0218 nina.kramp@chamber.fi
Kärkäs, Maija Päällikkö, Enterprise Europe Network (09) 2286 0248 maija.karkas@chamber.fi
Lahtinen, Markku Johtaja, vaikuttamistyö (09) 2286 0351 markku.lahtinen@chamber.fi
Lahtinen, Mika Lakimies, Enterprise Europe Network (09) 22860316 mika.lahtinen@chamber.fi
Laiho, Anette Services Development Officer, COME (09) 2286 0501 anette.laiho@chamber.fi
Laine, Anu Kirjanpitäjä (09) 2286 0319 anu.laine@chamber.fi
Latvasalo, Anne Suunnittelija, asiakkuusyksikkö (09) 2286 0318 anne.latvasalo@chamber.fi
Launiainen, Pekka Jäsenasiamies (09) 2286 0257 pekka.launiainen@chamber.fi
Lindqvist, Essi Viestintäpäällikkö, päätoimittaja (09) 2286 0246 essi.lindqvist@chamber.fi
Luoto, Tytti Koordinaattori, jäsenasiat ja asiakkuusyksikkö (09) 2286 0220 tytti.luoto@chamber.fi
Lönnroos, Kirsi Asiantuntija, palveluliiketoiminta (09) 2286 0309 kirsi.lonnroos@chamber.fi
Marin-Hyppönen, Johanna Asiantuntija, Enterprise Europe Network (09) 2286 0306 johanna.marin-hypponen@chamber.fi
Mattinen, Kati Lakimies, neuvontapalvelut (09) 2286 0313 kati.mattinen@chamber.fi
Mether, Susanne Suunnittelija, asiakkuusyksikkö (09) 2286 0365 susanne.mether@chamber.fi
Moiseev, Max Yksikön päällikkö, digitaaliset palvelut (09) 2286 0239 max.moiseev@chamber.fi
Niemistö, Johanna Asiantuntija, Enterprise Europe Network (09) 2286 0238 johanna.niemisto@chamber.fi
Olli, Mika Veroasiantuntija, neuvontapalvelut (09) 2286 0363 mika.olli@chamber.fi
Paakkunainen, Kati Koordinaattori, asiakkuusyksikkö (09) 2286 0312 kati.paakkunainen@chamber.fi
Parnila, Kirsi Lakimies, neuvontapalvelut (09) 2286 0231 kirsi.parnila@chamber.fi
Parviainen, Taina Päätoimittaja (09) 2286 0315 taina.parviainen@chamber.fi
Pasuri, Tiina Maankäyttö- ja liikenneasioiden päällikkö (09) 2286 0215 tiina.pasuri@chamber.fi
Perälä, Heikki Toimitusjohtaja (09) 2286 0211 heikki.perala@chamber.fi
Pyykkö, Tuula Projektipäällikkö, Ennakointikamari (09) 2286 0317 tuula.pyykko@chamber.fi
Rausku, Laura Koordinaattori, digitaaliset palvelut (09) 2286 0311 laura.rausku@chamber.fi
Rossi, Ulla Tuottaja, palveluliiketoiminta (09) 2286 0302 ulla.rossi@chamber.fi
Ruohonen, Seija Tuottaja, palveluliiketoiminta (09) 2286 0359 seija.ruohonen@chamber.fi
Saastamoinen, Marjut Toimitusjohtajan assistentti (09) 2286 0212 marjut.saastamoinen@chamber.fi
Sallinen, Kimmo Yhteyspäällikkö, asiakkuusyksikkö (09) 2286 0310 kimmo.sallinen@chamber.fi
Salmi, Riitta Asiakkuusjohtaja, asiakkuusyksikkö (09) 2286 0230 riitta.salmi@chamber.fi
Salonen, Satu Marketing Communication Officer, COME (09) 2286 0502 satu.salonen@chamber.fi
Shin, Shania Mentoring Programme Officer, COME (09) 2286 0500 shania.shin@chamber.fi
Silen, Marko Johtaja, neuvontapalvelut (09) 2286 0233 marko.silen@chamber.fi
Sjöblom, Tuija Asiantuntija, palveluliiketoiminta (09) 2286 0222 tuija.sjoblom@chamber.fi
Stenfors, Aleksi Suunnittelija, digitaaliset palvelut (09) 2286 0362 aleksi.stenfors@chamber.fi
Sundell, Risto Toimitusjohtaja, resurssijohtaja (09) 2286 0221 risto.sundell@chamber.fi
Suominen, Katariina Myyntipäällikkö, asiakkuusyksikkö (09) 2286 0259 katariina.suominen@chamber.fi
Teder, Meeri Koordinaattori, asiakkuusyksikkö (09) 2286 0217 meeri.teder@chamber.fi
Tikkanen, Heikki Koordinaattori, asiakkuusyksikkö (09) 2286 0252 heikki.tikkanen@chamber.fi
Tulensalo, Ari Johtaja, Vantaan toimisto (09) 2286 0371 ari.tulensalo@chamber.fi
Vainio, Hilkka Markkinointipäällikkö, asiakkuusyksikkö (09) 2286 0352 hilkka.vainio@chamber.fi
Varjoluoto, Sinikka Koordinaattori, asiakkuusyksikkö (09) 2286 0353 sinikka.varjoluoto@chamber.fi
Vesterinen, Heini Asiantuntija, vaikuttamistyö (09) 2286 0253 heini.vesterinen@chamber.fi
Viitala, Leena Tuottaja, palveluliiketoiminta (09) 2286 0254 leena.viitala@chamber.fi
Äikäs, Saija Johtaja, Espoon toimisto (09) 2286 0333 saija.aikas@chamber.fi